Firma

Jak na to?

Jednorázově zašlete libovolnou částku na účet ALKA, o.p.s. vedený u GE Money Bank: 179 304 855/ 0600. Následně obdržíte darovací smlouvu. Zároveň si můžete rozmyslet, k čemu mají být peníze použity, nebo zda to necháte na Alce.

Jak se stát dlouhodobým podporovatelem?

Chcete Alku podporovat pravidelně a stát se tak naším dlouhodobým podporovatelem? Je to jednoduché. Domluvte si schůzku s vedením společnosti a ujasněte si, jak by taková dlouhodobá podpora mohla vypadat.

Při výši daru min. 1 tis.Kč ročně a jejich úhrnné hodnotě min. 2% z příjmů si dar můžete odečíst z daní. Více o daňovém zvýhodnění.

Jak na věcné dary? A co to vlastně je?

Dveře, okna, lino, hasicí přístroje, mikrovlnná troubakočárky, počítač, speciální hračky... to všechno jsou a mohou být věcné dary.

Většina z těchto věcných darů k nám přichází ve chvíli, kdy je opravdu nejvíce potřebujeme a vyřeší nám tím problém, který se z pohledu dárce může jevit jako nepodstatný. A sice, z čeho ty věci zaplatíme? Přijímáme věcné dary, které pomohou našim uživatelům žít pokud možno víc normální život.

Darování věcného daru máme upraveno darovací smlouvou, jejíž vzor Vám na vyžádání rádi zašleme.

Firemní sbírka? Jistě!

Chcete pro nás uspořádat firemní sbírku? To je skvělá zpráva. Nezapomeňte, že každá veřejná sbírka se řídí Zákonem o veřejných sbírkách. Budete-li potřebovat poradit, jak na to, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s tím pomůžeme. Vy však máte volnější ruce než my a tak to nemusí být přímo veřejná sbírka, stačí to pojmout jako osobní příspěvek v rámci firemní akce a administrativou se pak už nemusíte trápit.