Soukromá osoba

Přesně Vaši pomoc hledáme!

Jak na to?

Jako SOUKROMÁ OSOBA máte možnost prostřednictvím darovací smlouvy jednorázově zaslat libovolnou částku na náš účet vedený u GE Money Bank v Příbrami. Zároveň si můžete rozmyslet, k čemu mají být peníze použity, nebo zda to necháte na Alce.

Chcete něco víc? Domluvte si schůzku.

Chcete Alku podporovat pravidelně a stát se tak naším dlouhodobým podporovatelem? Je to jednoduché. Domluvte si schůzku s vedením společnosti a domluvte se, jak by taková dlouhodobá podpora mohla vypadat.

Při výši daru min. 1 tis.Kč ročně a jejich úhrnné hodnotě min. 2% z příjmů si dar můžete odečíst z daní. Více o daňovém zvýhodnění.

Jak na věcné dary? A co to vlastně je?

Dveře, okna, lino, hasicí přístroje, mikrovlnná troubakočárky, počítač, speciální hračky... to všechno jsou a mohou být věcné dary.

Většina z těchto věcných darů k nám přichází ve chvíli, kdy je opravdu nejvíce potřebujeme a vyřeší nám tím problém, který se z pohledu dárce může jevit jako nepodstatný. A sice, z čeho ty věci zaplatíme? Přijímáme věcné dary, které pomohou našim klientům žít pokud možno víc normální život.

Darování věcného daru máme upraveno darovací smlouvou.

Dobrovolník se hlásí!

Máme rádi dobrovolníky. Je s nimi sranda a navíc, udělají spoustu velmi užitečné práce. V této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s firemními dobrovolníky z O2 a GE Money Bank. Navíc máme skupinu jednotlivých dobrovolníků, kteří pravidelně dochází do Alky a pomáhají nám v realizaci snů našich uživatelů. Chcete se k nim přidat?